Rittenprogramma 2022

Datum
Uur
Km
Bestemming
Begeleiding
05-03-22
Extra
09u00
110
70

Boutersem: Parel v/h Hageland (VWB Semi-klassieker)
Inschrijving: Sporthal, Ursulinenstraat te Herk-de-Stad

06-03-22
09u00
45
55
50
45

Openingsrit:
Ladies: rondom Lummen
Groep A: Ham
Groep B: Okselaar
Groep C: rondom Lummen
Hapje en drankje "'t Vloot" Schulensmeer 11u00

Marleen Franssen
GPS
GPS
GPS
12-03-22
Extra
09u00
98
Hechtel: clubuitstap
Vik Deferm
13-03-22
09u00
57
60
55
50
Lady's: Ham
Groep A: Zoutleeuw
Groep B: Genenbos
Groep C:
Hasselt Oost

Els Geuens
GPS
Peter Cox
GPS

19-03-22
Extra
09u00
70
40

Donk: Ride Against Cancer (vroeger Muco rit)
Inschrijving: Parochiezaal, Dorpstraat 29

20-03-22
09u00
57
65
60
51
Lady's: Genenbos
Groep A: Diepenbeek
Groep B: Melveren
Groep C:
Sint-Truiden

Sonja Mussen
GPS
Yvan Lefèvre
GPS

26-03-22
Extra
09u00
125
Corsendonck: clubuitstap
Werner Kimps
27-03-22
09u00
56
62
60
50
Lady's: Engsbergen
Groep A: Kortessem
Groep B: Diepenbeek
Groep C:
Oplinter

Jacqueline Reynders
GPS
Vik Deferm
GPS

02-04-22
Extra

09u00

130
105
85/65
---
135

Tongeren: Tongria Classic (VWB Semi-klassieker)
Inschrijving: sportoase "Eburons Dome", Vrijheidsweg

Fiets: afstand + 80 km.
-of--------------
Lier:
clubuitstap




---
Werner Kimps
03-04-22
09u00
64
65
65
55
Lady's: Koersel Kapelleke
Groep A: Olmen
Groep B: Leopoldsburg
Groep C:
Zolder

Lea Bullens
GPS
Werner Kimps
GPS

09-04-22
Extra
09u00
138
Born: clubuitstap
Werner Kimps
10-04-22
09u00

65
65
65
55

Lady's: Rillaar
Groep A: Tienen
Groep B: Zoutleeuw
Groep C:
Messelbroek

Lea Bullens
GPS
Patrick Coenen

GPS
16-04-22
Extra
09u00
150
130
85/45

Zonhoven: Bloesem Classic (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: gemeenschapscentrum "Tentakel"
Fiets: afstand + 42 km.

 
17-04-22
09u00
64
65
65
57

Lady's: Mie Maan
Groep A: Melkwezer
Groep B: Meerhout
Groep C:
Averbode

Lea Bullens
GPS

Gilbert Clerckx
GPS

23-04-22
Extra
09u00
125
Houtain-Saint-Simeon: clubuitstap
Etienne Quintens
24-04-22
09u00
65
71
75
58

Lady's: Bloesemrit
Groep A: Neerwinden
Groep B: Peer
Groep C:
Ham

Marleen Franssen
GPS
Jaak Scheelen
GPS

30-04-22
Extra
08u30
!!!
135

Oteppe: clubuitstap

Werner Kimps

01-05-22
08u30
!!!
75
75
75
67

Lady's: St-Truiden
Groep A: Aarschot
Groep B: Rumsdorp
Groep C:
Engsbergen

Anja Vanderstukken
GPS
Georges Mantels
GPS

07-05-22
Extra
08u30
142

Maaseik: clubuitstap

Georges Mantels

08-05-22
08u30
74
80
75
60

Lady's: Diepenbeek
Groep A: Borgloon
Groep B: Genk
Groep C:
Melveren

Hilda Janssens
GPS
Etienne Quintens
GPS

14-05-22
Extra
08u30
167
133
110
76
Zelem: De 8 van Zelem  (VWB Heroica Classic).
Inschrijving: sportcentrum "de Kambergen", Kruisstraat.

Fiets: afstand + 4 km.
 
15-05-22
08u30
75
75
77
64

Lady's: Hoeselt
Groep A: Boutersem
Groep B: Kumtich
Groep C: Heppen

Debby Cuypers
GPS
Jaak Scheelen
GPS

21-05-22
Extra
08u30
135

Ottenburg: clubuitstap

Guy Kayens

22-05-22
08u30
76
75
75
65

Lady's: Leopoldsburg (CBOS)
Groep A: Poggio
Groep B: Hoepertingen
Groep C:
Heivoort

Marleen Franssen
GPS
Johan Renders
GPS

26-05-22
Extra
08u30

130
100
80/60

Herk-De-Stad: Wilfried Cretskens Classic (VWB semi-klas.)
Inschrijving: sporthal "Hercules",Ursulinestraat 1.
Fiets: afstand + 13 km.

 
28-05-22
Extra
08u30
120
90
60
Halen: Dylan Teuns Classic (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: gemeenschapcentrum "de Rietbron", Sportlaan.
Fiets: afstand + 8 km.
 
29-05-22
08u30
72
89
75
65

Lady's: Guigoven
Groep A: Gingelom
Groep B: Balen
Groep C: Wilderen

Nicole Schroyen
GPS
Johan Mattens
GPS

04-06-22
Extra
08u00
170
140
120
90/70
Alken: Cristal Alken Classic (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: brouwerijen Alken-Maes
Fiets: afstand + 40 km.
 
05-06-22
08u30
72
80
75
65

Lady's: Bokrijk
Groep A: Goetsenhoven
Groep B: Bokrijk
Groep C: Ernest Claes (korte versie)

Carine Daniëls
GPS
Marleen Vanhaeren
GPS

11-06-22
Extra


08u30

---
08u30

205
185
135
95/65
---
140

Rekem: Rekem-Francorchamps-Rekem
(VWB Heroica Classic)
Inschrijving: voetbalkantine "AA Rekem", Heidestraat 43.
Fiets: afstand + 90 km.

- of ---------------
Haccourt clubuitstap





---
Paula Vandevoort
12-06-22
08u30
72
75
75
64

Lady's: Ernest Claes & Zeppelin
Groep A: Membruggen
Groep B: Blauwberg
Groep C:
Wellen

Els Geuns
GPS
Patrick Collen
GPS

18-06-22
Extra
08u30

130
100
70

Molenstede-Diest: Geert Verheyen Classic
(VWB semi-klassieker)
Fiets: afstand + 24 km

19-06-22
08u30
75
75
75
70

Lady's: Attenhoven
Groep A: Aarschot
Groep B: Jesseren
Groep C:
Aan Tafel

Nancy Konings
GPS
Georges Mantels
GPS

25-06-22
Extra
08u00
160
130
100
70/30
---
158
Bilzen: Alden Biesen Classic (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: sportcentrum "Kattenberg", Zeepstraat 46.
Fiets: afstand + 45 km

- of ---------------
Oostmalle: clubuitstap




---
Werner Kimps
26-06-22
08u30
80
80
75
65

Lady's: Door de bomen
Groep A: Door de bomen
Groep B: Bel
Groep C: Blauwberg

Marleen Franssen
GPS
Vik Deferm
GPS

02-07-22
Extra

08u30

130
100
75/50
Donk: Ronde v/d Getestreek  (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: voetbalcantine "SC Donk"
Fiets: afstand + 12 km.
 
03-07-22
08u30
72
75
100
67

Lady's: Lus v/h zwarte goud
Groep A: Halle-Booienhoven
Groep B: Neerpelt
Groep C:
La Reine Sucre

Liliane Colemont
GPS
Etienne Quintens
GPS

09-07-22
Extra
08u00
142

Valkenburg: clubuistap

GPS

10-07-22
08u30
75
75
75
68

Lady's: Moedermolen
Groep A: Kattenbos
Groep B: Testelt
Groep C:
Diepenbeek

Lea Bullens
GPS
Patrick Coenen
Erik Bos

16-07-22
Extra
08u30
143

Oelegem: clubuistap

Etienne Quintens

17-07-22
08u30
75
83
75
65

Lady's: Alden Biesen
Groep A: Schalkhoven
Groep B: Borgloon
Groep C: BE-mine

Nicole Schroyen
GPS
Werner Kimps
GPS
21-07-22
Extra
08u30
152

Luyksgestel: clubuistap

GPS

23-07-22
Extra
08u30
125
100
70/35
Schaffen: Mario Aerts Classic (VWB semi-klas.)
Inschrijving: sporthal "Vleugt", Vleugtstraat 37
Fiets: afstand + 18 km.
 
24-07-22
08u30
74
75
75
65

Lady's: Hengelhoef
Groep A: Pantani
Groep B: Eindhout
Groep C: Mie Maan

Marleen Franssen
GPS
Paula Vandevoort
GPS

30-07-22
Extra
08u30
135

Jehay: clubuistap

Werner Kimps

31-07-22
08u30
71
75
70
65

Lady's: Termien
Groep A: Heks
Groep B: Kerkhoven
Groep C: Leopoldsburg (CBOS)

Els Geuens
GPS
Peter Cox
GPS
06-08-22
Extra


06u30

---
08u30

160
130
99/67
---
140
Vielsalm: Sean Kelly Classic (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: skipiste Baraque de Fraiture


- of ---------------
Ottenburg: clubuitstap



--
Guy Kayens
07-08-22
08u30
70
75
79
64

Lady's: Hoepertingen
Groep A: van Grasbos tot Ransberg
Groep B: Warande
Groep C: Koersel kapelletje

Els Geuens
GPS
Georges Mantels
GPS
13-08-22
Extra
06u30
140
110
80
45
30ste - Dwars door Limburg
(VWB semi-klassieker)
Eigen organisatie: alle leden worden gevraagd om te helpen – taakverdeling volgt. VWB lidkaart meebrengen voor de VWB-punten
 
14-08-22
08u30
80
80
80
66
Lady's: Dwars door Limburg
Groep A: Dwars door Limburg
Groep B:
Dwars door Limburg
Groep C: Koersel

Groep
Groep
Groep
Groep
20-08-22
Extra

08u30

150
110
80/65
---
125
St.Truiden: Willy Vannitsen Classic (VWB semi-klassieker)
Inschrijving:


- of ---------------
Herstappe: clubuitstap



---
Werner Kimps
21-08-22
08u30
71
68
77
75

Lady's: Termien
Groep A: Aalst
Groep B: Neerwinden
Groep C: Hengelhoef

Els Geuens
GPS
Patrick Collen
GPS

27-08-22
Extra

08u30
---


08u00

125
90
70/30
---
180

Scherpenheuvel: Michel Wuyts (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: "Den Egger", August Nihoulstraat.
Fiets: afstand + 29 km.
- of ---------------
Banneux: Memorial René Bortels - clubuistap



---
Werner Kimps

28-08-22
08u30
77
75
75
69

Lady's: Kerkhoven
Groep A: Jesseren
Groep B: Landen
Groep C: Oosterlo

Sonja Mussen
GPS
Johan Mattens
GPS
03-09-22
en
04-09-22

08u00

?

Melle: 2-daagse clubuitstap
- of -------------------
Groepsrit voor de thuisblijvers, vertrek 08u30
10-09-22
Extra
08u30
130

Berlaar: clubuistap

Georges Mantels

11-09-22
08u30
70
75
75
65

Lady's: Russelberg
Groep A: Drogenhof
Groep B: Wezemaal
Groep C: Leopoldsburg (CBOS)

Sadya Vangeel
GPS
Marleen Vanhemelryck
GPS
17-09-22
Extra
09u00

124

Neeroeteren: clubuitstap
Werner Kimps
18-09-22
08u30
70
75
75
60

Lady's: Oosterlo
Groep A: Hagelandse bergen
Groep B: Geel
Groep C: Rondom Scherpenheuvel

Marleen Franssen
GPS
Etienne Quintens

GPS
24-09-22
Extra
09u00

120

Keerbergen: clubuitstap
Werner Kimps
25-09-22
08u30
74
78
75
60

Lady's: ritje door het water
Groep A: Attenhoven
Groep B: Tongerlo
Groep C: Averbode

Els Geuens
GPS
Gilbert Clerckx
GPS
01-10-22
Extra
09u00

126

De Kluis: Clubuitstap
Vik Deferm
02-10-22
09u00
40
Lady's: Sluitingsrit
Groep A: Sluitingsrit
Groep B: Sluitingsrit
Groep C:
Sluitingsrit
Groep
???
19u30
CLUBFEEST: info volgt later via nieuwsflash