Rittenprogramma 2019

Datum
uur
KM
Reisweg
Ritten
02-03-19
Extra
09u00
of
13u00
70
40
Herk-de-Stad: 17 rit voor het goede doel (VWB rit)
Inschrijving: parochiezaal Donk
Fiets: afstand + 12 km.
 
03-03-19

09u00


45
45
45
55

(OPENINGSRIT)
Lady's
: Stok
Groep C: DDL 45
Groep B: ??
Groep A: Ham
Hapje en drankje in 't Vloot - Schulensmeer om 11u00


Marleen Franssen
Davy Saenen

Ludo Vanderbruggen
Yvan Lefèvre

09-03-19
Extra

08u30

120
60

Boutersem: Parel v/h Hageland (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: Boutersem of Paal - Paalse plas

Fiets: afstand Paalse plas + 15km.
 
10-03-19
09u00

56
49
50
65

Lady's: Ham
Groep C: rond Lummen
Groep B: Binderveld
Groep A: Mie Maan

Lea Bullens
Davy Saenen
Paul Mardulier
Vik Deferm
16-03-19
Extra
08u30
100
Herentals: clubuitstap
Guy Kaeyens
17-03-19
09u00
59
49
60
60
Lady's: Orsmaal
Groep C: rit Davy
Groep B: Neerhespen
Groep A:
Zoutleeuw
Lea Bullens
Davy Saenen
Yvan Lefèvre
Geert Leus
23-03-19
Extra
08u30
105
Neerharen: clubuitstap
Werner Kimps
24-03-19
09u00
60
60
65
Lady's: Genebos
Groep C: Sint-Truiden
Groep B: Melveren
Groep A:
Diepenbeek

Sonja Mussen
Davy Saenen
Werner Kimps
Vik Deferm

30-03-19
Extra

08u30

130
105
85
65

Tongeren: Tongria Classic (VWB Semi-klassieker)
Inschrijving: sportoase "Eburons Dome", Vrijheidsweg

Fiets: afstand + 80 km.
 
31-03-19
09u00
56
50
57
62
Lady's: Engsbergen
Groep C: Oplinter
Groep B: Genenbos
Groep A:
Kortessem

Jacqueline Reynders
Davy Saenen
Peter Cox
Yvan Lefèvre

06-04-19
Extra
08u30
130
Lille: clubuitstap
Marleen Vanhemelryck
07-04-19
09u00
62
53
65
65
Lady's: Koersel kapelleke
Groep C: Zolder
Groep B: Mie Maan
Groep A:
Olmen

Lea Bullens
Davy Saenen
Vik Deferm
Wilfried Mechelmans

13-04-19
Extra
08u30
185
155
135
110
95/70
---
130

Mol-Millegem: Hageland Classic (Cycling Vlaanderen)
Inschrijving: Technisch Instituut St Paulus, Kruisven 25
Inschrijving: Tielt-Winge, Molenbeek-Wersbeek of Tessenderlo
info: www.hagelandclassic.be
Fiets: afstand + 64 km.
-of---------------
Mechelen: clubuitstap






---
Werner Kimps
14-04-19
09u00

67
52
65
65

Lady's: Rillaar
Groep C: Messelbroek
Groep B: Tielt
Groep A:
Tienen

Lea Bullens
Davy Saenen
Marleen Vanhemelrijck

Patrick Allard
20-04-19
Extra
08u30
150
130
85/45

Zonhoven: Bloesem Classic (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: gemeenschapscentrum "Tentakel"
Fiets: afstand + 42 km.

 
21-04-19
09u00
64
54
65
65

Lady's: Mie Maan
Groep C: Hasselt
Groep B: Zoutleeuw
Groep A:
Melkwezer

Lea Bullens
Davy Saenen

Patrick Coenen
Yvan Lefèvre

27-04-19
Extra
08u30
157
131
99/71
---
125
80

---
156

Balen: Tom Boonen Classic (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: sporthal "De Bleukens", Hoolsterberg
Fiets: afstand + 60 km
- of ---------------
Vlijtingen: Vlijtingen Classic (VWB semi-klas.)
Inschrijving: voetbalkantine, Allewijlstraat
Fiets: afstand + 94 km

-of---------------
Baexem (NL): clubuitstap








---
Wilfried Mechelmans
28-04-19
09u00
65
56
65
71

Lady's: Bloesemrit
Groep C: Ham
Groep B: Meerhout
Groep A:
Neerwinden

Marleen Franssen
Davy Saenen
Gilbert Clerx
Yvan Lefèvre

01-05-19
Extra
08u00
160

Brasschaat: clubuitstap

Etienne Quintens

04-05-19
Extra
08u00
150
120
90/60
Halen: Ronde van Zuid-Limburg (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: gemeenschapcentrum "de Rietbron", Sportlaan.
Fiets: afstand + 8 km.
 
05-05-19
08u30
!!!
75
57
70
75

Lady's: St-Truiden
Groep C: Ham
Groep B: Landen
Groep A:
Aarschot

Anja Vanderstukken
Davy Saenen
Johan Mattens
Hilaire Zwinnen

11-05-19
Extra
08u00
175
130
110
70
Zelem: De 8 van Zelem  (VWB Heroica Classic).
Inschrijving: sportcentrum "de Kambergen", Kruisstraat.

Fiets: afstand + 5 km.
 
12-05-19
08u30
74
60
75
80

Lady's: Diepenbeek
Groep C: Melveren
Groep B: Eindhout
Groep A:
Dungo rit

Hilda Janssens
Davy Saenen
Paula Vandevoort
Geert Leus

18-05-19
Extra
08u00
124

Oudenburg: clubuitstap

Guy Kayens

19-05-19
08u30
72
64
75
75

Lady's: Guigoven
Groep C: Heppen
Groep B: Bokrijk
Groep A: Boutersem

Nicole Schroyen
Davy Saenen
Marleen Vanhaeren
Charlie Beets

25-05-19
Extra
08u00
135

Oteppe: clubuitstap

Werner Kimps

26-05-19
08u30
76
65
80
75

Lady's: Papenberg
Groep C: Heivoort
Groep B: Borlo
Groep A:
Poggio

Marleen Franssen
Davy Saenen
Werner Kimps

Yvan Lefèvre

30-05-19
Extra
08u00

160
130
100
80/60

Herk-De-Stad: Wilfried Cretskens Classic (VWB semi-klas.)
Inschrijving: sporthal "Hercules",Ursulinestraat 1.
Fiets: afstand + 13 km.

 
01-06-19
Extra
08u00
170
140
120
90/70
Alken: Cristal Alken Classic (VWB Heroica Classic)
Inschrijving: brouwerijen Alken-Maes
Fiets: afstand + 40 km.
 
02-06-19
08u30
75
65
75
79

Lady's: Hoeselt
Groep C: Wilderen
Groep B: Gijmel
Groep A: Borgloon

Debby Cuypers
Davy Saenen
Johan Renders
Geert Leus

08-06-19
Extra
08u00

130
100
70

Molenstede-Diest: Geert Verheyen Classic
(VWB semi-klassieker)
Inschrijving: OC "'t Molenhuis", Dorpstraat.
Fiets: afstand + 24 km.

 
09-06-19
08u30
72
65
75
80

Lady's: Bokrijk
Groep C: Ernest Claes - korte versie
Groep B: Drogenhof
Groep A:
Goetsenhoven

Carine Daniëls
Davy Saenen
Yvan Lefrèvre
Geert Leus

15-06-19
Extra
08u00

210
185
135
95/65
---
140

Lanaken: Rekem-Francorchamps-Rekem
(VWB semi-klassieker)
Inschrijving: voetbalkantine "AA Rekem", Heidestraat 43.
Fiets: afstand + 90 km.

- of -----------------
Maasmechelen: clubuitstap





---
Etienne Quintens
16-06-19
08u30
72
65
71
75

Lady's: Ernest Claes & zeppelin
Groep C: Blauwberg
Groep B: Neerwinden
Groep A:
Peer

Els Geuens
Davy Saenen
Patrick Collen
Jaak Scheelen

22-06-19
Extra
08u00
170

Namen: clubuistap

Marleen Vanhemelrijck

23-06-19
08u30
75
63
70
75

Lady's: Lus v/h zwarte goud
Groep C: Geetbets
Groep B: Peer
Groep A:
Laakdal

Liliane Colemont
Davy Saenen
Nick Vlaeyen
Yvan Lefèvre
29-06-19
Extra
08u00
160
130
100
70/30
---
140
Bilzen: Alden Biesen Classic  (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: sportcentrum "Kattenberg", Zeepstraat 46.
Fiets: afstand + 45 km

-of---------------
Vroenhoven: clubuitstap




---
Paula Vandevoort
30-06-19
08u30
75
64
75
80

Lady's: Rondom Hasselt
Groep C: Wellen
Groep B: Balen
Groep A:
Eksel

Els Geuens
Davy Saenen
Johan Mattens
Wilfried Mechelmans

06-07-19
Extra

08u00

130
100
75/50
Donk: Ronde v/d Getestreek  (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: voetbalcantine "SC Donk"
Fiets: afstand + 12 km.
 
07-07-19
08u30
72
67
100
75

Lady's: Aarschot
Groep C: La Reine Sucre
Groep B: Wezemaal
Groep A:
?

Marleen Franssen
Davy Saenen
Johan Mattens
???

13-07-19
Extra
08u00

135
95
65
---
145

Tienen: T'Light Tienen ( VWB semi-klassieker)
Inschrijving: sporthal "Houtenveld", Sporthalstraat 12
Fiets: afstand + 56 km
-of---------------
Baarle-Hertog: clubuitstap




---
Hugo Schepers

14-07-19
08u30
84
68
79
75

Lady's: Leopoldburg
Groep C: Diepenbeek
Groep B: Bel
Groep A:
Kattenbos

Marleen Franssen
Davy Saenen
Vik Deferm
Vik Deferm

20-07-19
Extra
08u00
150

Schoten: clubuistap

Etienne Quintens

21-07-19
08u30
75
65
75
83

Lady's: Moedermolen
Groep C: Cretskens
Groep B: Tienen
Groep A: Schalkhoven

Lea Bullens
Davy Saenen
Patrick Coenen
Yvan Lefèvre
27-07-19
Extra
08u00
125
100
70/35
Schaffen: Mario Aerts Classic (VWB semi-klas.)
Inschrijving: sporthal/feestzaal "Vleugt", Vleugtstraat 37
Fiets: afstand + 18 km.
 
28-07-19
08u30
80
64
70
75

Lady's: Alden Biesen
Groep C: Mie Maan
Groep B: Aalst
Groep A: Pantani

Nicole Schroyen
Davy Saenen
Nicole Demot
Yvan Lefèvre

03-08-19
Extra


06u30

---
08u00

160
130
99/67
---
136
Vielsalm: Sean Kelly Classic (VWB Klassieker)
Inschrijving: skipiste Baraque de Fraiture


-of --------------------
Saint Nicolas: clubuitstap



---
Werner Kimps
04-08-19
08u30
71
64
70
75

Lady's: Termien
Groep C: Kortessem
Groep B: Termien
Groep A: Heks

Els Geuens
Davy Saenen
Johan Renders
Yvan Lefèvre
10-08-19
Extra
06u30
140
110
80
45
Dwars door Limburg / Eric Vanderaerden
(VWB semi-klassieker)
Eigen organisatie: alle leden worden gevraagd om te helpen – taakverdeling volgt. VWB lidkaart meebrengen voor de VWB-punten
 
11-08-19
08u30
80
66
80
Lady's: Dwars door Limburg
Groep C: Dwars door Limburg
Groep A&B: Dwars door Limburg

Groep
Groep
Groep
17-08-19
Extra
08u00
175
150
115
80/65
---
???
St. Truiden: Willy Vannitsen Classic (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: kasteeldomein "Ter Biest", Hasseltsesteenweg
Fiets: afstand + 40 km
- of ------------------
Reünirit: "de Toerist Biking" ( info volgt later via nieuwsflash)
inschrijving: clubleden gratis
 
18-08-19
08u30
70
64
73
75

Lady's: Hoepertingen/Borgloon
Groep C: Koersel kapelletje
Groep B: Tongerlo
Groep A: Van Grasbos tot Ransberg

Annick Van Hullebusch
Davy Saenen
Gilbert Clerx
Geert Leus

24-08-19
Extra

08u00

125
90
70/30

Scherpenheuvel: Michel Wuyts (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: "Den Egger", August Nihoulstraat.
Fiets: afstand + 29 km.

 
25-08-19
08u30
70
68
77
75

Lady's: Scherpenheuvel
Groep C: Aen tafel
Groep B: Kerkhoven
Groep A: Aalst

Mariette Rovers
Davy Saenen
Peter Cox
???
31-08-19
---
01-09-19
08u00
---
09u00

?

Clubuitstap: Maredsous / 3 afstanden
Hugo Schepers.
07-09-19
Extra
08u00

125
92
72/25
---
180

Kessel-Lo: Vlierbeekridders Classic (VWB semi-klassieker)
Inschrijving: abdij van Vlierbeek, Abdij Vlierbeek 14
Fiets: afstand + 42 km
-of----------
Banneux / Memorial René Bortels : clubuitstap

 


---
Werner Kimps

08-09-19
08u30
70
69
72
75

Lady's: Kerkhoven
Groep C: Hengelhoef
Groep B: Blauwberg
Groep A: Jesseren

Sonja Mussen
Davy Saenen
Patrick Collen
Ludo Steukers
14-09-19
Extra
08u00

160
90

Genval: clubuitstap
Vik Deferm
15-09-19
08u30
70
71
80
75

Lady's: Russelberg
Groep C: Bosrand
Groep B: Heers
Groep A: Drogenhof

Sadya Vangeel
Davy Saenen
Paula Vandevoort

Yvan Lefèvre
21-09-19
Extra
08u00

?

Oud Rekem: clubuitstap
Werner Kimps
22-09-19
08u30
74
70
75
75

Lady's: Peer
Groep C: Koetshuis
Groep B: Geel
Groep A: Hagelandse bergen

Marleen Franssen
Davy Saenen
Etienne Quintens
???
28-09-19
Extra
08u00

120

Herstappe: clubuitstap
Werner Kimps
29-09-19
08u30
74
74
75
?

Lady's: ritje door het water
Groep C: CBOS
Groep B: Lubbeek
Groep A: Attenhoven

Els Geuens
Davy Saenen
Johan Mattens
Yvan Lefèvre
05-10-19
Extra
08u30

115

Keerbergen: clubuitstap
Werner Kimps
06-10-19
09u00
!!!
40
Sluitingsrit
Groep
22-11-19
19u30
CLUBFEEST: info volgt later via nieuwsflash